Gisteravond was alweer de 7e door de jubileumcommissie georganiseerde activiteit in dit jubileumjaar.

Deze was gesitueerd in het clubhuis van MZVC. Het betrof de mosselavond. Zeventien leden van onze vereniging met hun trawanten/introducees waren op komen draven.

De commissie had gezorgd voor een perfect weerbeeld, zodat alles kon plaatsvinden op het terras. Een fantastische plek, met uitzicht op de voetbalvelden. Gezien dit laatste werd nog even geopperd om eerst te trainen i.p.v. te starten met het eetfestijn. Veel bijval was echter niet te bespeuren voor dit voorstel.

Nadat een ieder was gearriveerd konden de vuren worden ontstoken. Na een (onverstaanbaar) welkomstwoord van een vertegenwoordiger van de jubileumcommissie en een paar spelregels
betreffende de consumpties, was de avond officieel geopend. Ed (MZVC) was de kok van de mossels en onze alleskunner Frans (ook organisator van dit evenement) was de grootmeester van de saté.

Er was door de voetbalvereniging MZVC werkelijk aan alles gedacht frites, servetten, stokbrood, verschillende sauzen enz. Alles verliep op rolletjes en de stemming was aan elke tafel joviaal. Er waren voldoende porties om de magen te vullen, terwijl ook het consumptiegebruik steeg naar grote hoogten. In alles bleek maar weer eens bij dit evenement dat we een gezellige club zijn, waar een ieder formidabel met elkaar kan opschieten.

De avond vorderde en als verrassing had de commissie ook nog gezorgd voor een luchtspektakel. Luchtballonnen waren ingehuurd om te zorgen voor unieke beelden. Na een werkelijk voortreffelijk dessert, was de avond helaas alweer ten einde. Jammer, de uren waren voorbij gevlogen. Enkele toparbiters bleven nog hangen en dat leverde nog leuke, interessante en
leerzame gesprekken op.

Zelfs werden voorzichtig plannen besproken/gelanceerd voor het 91 jarig bestaan van onze vereniging! Tot slot de hoogste waardering voor de voetbalvereniging MZVC, alles was
fenomenaal georganiseerd. Heel erg enthousiast en gemotiveerd werd alles geregeld. En uiteraard dank aan onze aanwezige leden voor hun positieve
opstelling en inbreng deze avond.

Klasse !

Ronnie Krocké

Geef een reactie